Preču piegāde

Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču piegādes veidiem:

1) Piegāde uz Omniva pakomātiem – āra apstākļos izmantojams pašapkalpošanās sūtījumu pakomātu tīkls. Piegāde OMNIVA 1-2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas.
Ar šo piegādes veidu nav iespējams piegādāt preces, kuras ir smagākas par 30 kg, un kuru izmēri nepārsniedz 39 cm x 38 cm x 64 cm.
Apmaksa ar pārskaitījumu, priekšapmaksa. Jūs saņemsiet rēķinu apmaksai uz savu e-pastu.

2) DPD Pickup Paku Bode – izsniegšanas punkti ir izvietoti ērti pieejamos veikalos, salonos, DUS Circle K un citās pakalpojumu sniegšanas vietās. Piegādi nodrošina DPD.

Tagad pieejami arī Pickup Station – DPD paku skapji!
Maksimālais sūtījuma svars 20 kg
Sūtījuma izmēri saņemot preci Paku Bodē: garākā mala 100 cm; maksimālais kopējais garums 200 cm
Sūtījuma izmēri saņemot preci Paku skapī XS; S; M; L – maksimālais izmērs 37 x 44 x 61 cm
Apmaksa ar pārskaitījumu, priekšapmaksa. Jūs saņemsiet rēķinu apmaksai uz savu e-pastu.

3) DPD Kurjers – piegāde tieši uz Jūsu mājām, izmantojot DPD kurjerpastu. Pirms piegādes kurjers Jums piezvanīs un norādīs piegādes laiku. Piegāde ar DPD notiek aptuveni 1-2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas. Cena par kurjeru 1,99 EUR.

Pieņemot pasūtījumu, neaizmirstiet:

  1. Pēc iepakojuma pieņemšanas neparakstiet P.O.D. (piegādes apstiprinājums), līdz Jūs novērtējis iepakojumu no ārpuses.
  2. Pēc preces pieņemšanas neparakstiet P.O.D. ja neesat pārliecināts, ka dokumentā norādītais preču skaits neatbilst Jums piegādātajam.
  3. Ja ir neatbilstība starp ārējā iepakojuma bojājumiem (salauzta vai salauzta kaste, skotu lente) un iesaiņojumu skaitu, noteikti atzīmējiet to RFP, vai nepieņemiet preces (paketi).

Atcelšana un atgriešana

Ja vēlaties atcelt savu pasūtījumu, varat to izdarīt 14 darba dienu laikā, kas sākas dienā, kad saņemat produktu (- us), nosūtot mums rakstisku paziņojumu uz e ¬ pastu.
Tālāk norādīti produktu atdošanas vai apmaiņas nosacījumi:
– Ja kaut kadā iemesla dēļ Jūs esat neapmierināti ar produktu (produkts neatbilst Jūsu cerībām ), varat atdot jebkuru preci tā sākotnējā stāvoklī 14 darba dienu laikā no piegādes brīža. Produkts (-i) ir jāatdod mums tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt (nelietotu, orģinālajā iepakojumā). Šajā gadījumā mēs atgriezīsim naudu par iegādāto preci. Ņemiet vērā, ka izdevumus par atgriešanu sedz klients.
– Atmaksa tiks veikta tikai uz pirkšanas laikā izmantoto kredītkarti/debeta karti.
– Mēs nevaram pieņemt atvērtus vai lietotus produktus, izņemot gadījumus, ja produkts ir bojāts vai satur defektus.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jums jāsaglabā visu atmaksu apstiprinājumi.
– Jūsu atgriešanas pieprasījums tiks apstrādāts maksimāli operatīvi.
Lai apstiprinātu un apstrādātu Jūsu atgriešanas pieprasījumu, tiks nosūtīta e ¬ pasta vēstule.

LŪDZU, IEVĒROJIET!

Fotoepilators nav piemērots gaišu matu likvidēšanai! 90 dienu kompensācijas garantija nav pieejama, ja šī procedūra tika veikta gaišu matiņu likvidēšanai.
Preču atgriešanas kārtība saskaņā ar “90 DIENU ATGRIEŠANAS GARANTIJU” IPL fotoepilatoriem:
Mēs saprotam, ka ir grūti uzticēties produktam, kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiess. Tādēļ, mēs lepojamies, ka varam piedāvājāt 90 dienu naudas atmaksas garantiju.

Kā atgūt naudu? SVARĪGI izlasīt pirms preces lietošanas!

Naudas atmaksa ir spēkā tikai pie mums pirktiem fotoepilatoriem, kas ir iegādāti ne agrāk kā 2020. gada 18. septembrī. Jums mūsu produkts jālieto vismaz 60 dienas no piegādes dienas, bet ne ilgāk kā 90 dienas. Nepieciešams veikt vismaz 6–12 procedūras ar 1 nedēļas intervālu (un katru nedēļu nofotografēt, kā izskatās ķermeņa zona pēc procedūras). Ja pēc 90 dienām Jūs neredzat matiņu izkrišanas rezultātus, visas 12 fotogrāfijas (kalendāra fotogrāfiju un jūsu izvēlētās ķermeņa vietas fotogrāfiju) nosūtiet mums uz e-pastu info@ kopā ar jūsu pasūtījuma numuru, un mēs izskatīsim Jūsu pieteikumu.

VISĀM fotogrāfijām IR JĀBŪT ar derīgiem datuma/laika zīmogiem – to var izdarīt, procedūras dienā nofotografējot datumu – https://www.kalendārs.lv/šodien un pievienojot ķermeņa fotoattēlam.
Visi “90 dienu naudas atmaksas garantijas” pieteikumi JĀIESNIEDZ 90 dienu laikā pēc IPL fotoepilatora saņemšanas. Ja Jūsu pieteikums neatbilst mūsu kritērijiem, naudas atmaksa netiks apstiprināta. Nepabeigtas/viltotas/nesalasāmas pretenzijas netiks apstiprinātas. Ja preces atgriešana tiks apstiprināta, mēs atmaksāsim Jums naudu, kad IPL fotoepilators tiks nosūtīts atpakaļ uz mūsu noliktavu.