Noteikumi un nosacījumi

1. Kopīgs

Noteikumi un nosacījumi (turpmāk tekstā “nosacījumi”) ir noteikumi un nosacījumi, uz kuriem MB Adsera
MB “Adsera” (turpmāk tekstā “mēs”, “mēs”, “mums” vai “mūsu (un)”) piekrīt pārdot produkciju ar šo tīmekļa vietni (turpmāk tekstā – “tīmekļa vietne”) www.skaistumaformula.lv.
MB “Adsera” ir uzņēmums, kas reģistrēts Lietuva ar reģistrācijas numuru 305662231, kura juridiskā adrese: Zirmunu ielā 54-56, Vilnius, LT-09226, Lietuva.
Mēs iesakām rūpīgi izlasīt šos noteikumus (kā arī mūsu konfidencialitātes politiku) pirms pasūtījumu izvietošanas šajā tīmekļa vietnē.
Iegūstot piekļuvi, izmantojot vai pārlūkojot šo tīmekļa vietni, jūs apstiprinājāt, ka esat izlasījis, sapratis un piekrītat šiem noteikumiem un mūsu konfidencialitātes politikām.
Šie nosacījumi var laiku pa laikam atjaunināt, tāpēc, lūdzu, periodiski pārbaudiet tos un atturieties no tīmekļa vietnes izmantošanas, ja nepiekrītat šīm izmaiņām. Jebkādas nosacījumu izmaiņas stājas spēkā brīdī, kad tās publicētas tīmekļa vietnē.
Mēs esam izdarījuši visu iespējamo, lai, pavadot laiku mūsu tīmekļa vietnē, jūs netiktu galā ar problēmu, kā arī jūsu tiesības un konfidencialitāte tiktu ievērota. Ja esat pamanījis, ka kaut kas ir nepareizs, pastāstiet mums, kā mēs varam paaugstināt apkalpošanas līmeni, sazinoties ar mums.
Neskatoties uz to, ka mēs darām visu iespējamo, lai maksimāli precīzi aprakstītu un parādītu produktus, lūdzu, ņemiet verā, ka jūsu datorā preces krāsa un ārējais izskats var atšķirties no tās faktiskās krāsas un ārējā izskata.

2. Tiesības veikt pirkumus

Tīmekļa vietnes lietotāju vecums nedrīkst būt mazāks par 16 gadiem. Ja jūs dzīvojat jurisdikcijā, kur minimālais vecums juridiski saistoša līguma noslēgšanai pārsniedz 16 gadus, jums ir jāsasniedz jūsu jurisdikcijas minimālais pieļaujamais likums.
Ja vēlaties veikt tiešsaistes pasūtījumu, jums būs jāsniedz mums personiskie dati. Jūsu sniegtajiem personiskajiem datiem jābūt patiesiem, precīziem un aktuāliem. Mēs paturam tiesības apturēt vai atcelt jūsu pasūtījumu, ja jūsu personiskie dati ir nepatiesas.
Pasūtījumā jums būs jāsniedz maksājumu rekvizīti. Ziņām jābūt patiesām un precīzām, un jums jābūt sniegtajā maksājumu informācijā norādītajai personai.

3. Tiešsaistes pasūtījumi un līguma noformēšana

Tiešsaistes pakalpojumu pasūtījums nevar būt vienkāršāks – pievienojiet preces savam grozam un izpildiet vienkāršas instrukcijas. Varat skatīt informāciju par savu pasūtījumu apstiprinājuma lapā un iesniegt pasūtījumu tikai pēc tam, kad noklikšķināsit uz pasūtījuma pogas.
Pa e – pastu saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu, kurā tiks norādītas visas jūsu pasūtījuma detaļas. Ja neesat saņēmis e – pasta ziņojumu, lūdzu, sazinieties ar mums.
Preču un cenu parādīšana tīmekļa vietnē ir tikai piedāvājums izskatīt šo produkciju. Jūsu e – pasta pasūtījuma apstiprināšana neapstiprina, ka mēs pieņemam jūsu pasūtījumu, un tas apliecina, ka esam saņēmuši jūsu pasūtījumu. Līgumu nevar slēgt, kamēr nav pieņemts jūsu pasūtījums. Mēs atstājam tiesības pieņemt vai noraidīt jebkuru pasūtījumu jebkāda iemesla dēļ bez ierobežojumiem, piemēram:
– ja mēs nevaram apstrādāt jūsu maksājumu;
– ja uz jūsu reģionu attiecas ierobežojumi mūsu produktu piegādei – ši internet vietne apkalpo Latvijas territoriju;
– ja prece nav pieejama vai noņemta no pārdošanas (mēs paturam sev tiesības atsaukt jebkuru preci, kas tiek rādīta tīmekļa vietnē, jebkurā laikā pirms jūsu pasūtījuma pieņemšanas); vai
– ja neatbildat šo noteikumu prasībām.
Ja mēs nevaram pabeigt jūsu pasūtījumu, mēs sazināsimies ar jums pa e ¬ pastu.
Kad jūsu pasūtījums tiks nosūtīts, saņemsiet papildu e ¬ pasta ziņojumu, apstiprinot jūsu pasūtījumu.
Pieņemot jūsu pasūtījumu, līgums aizstāj visus esošos nosacījumus un pieteikumus rakstveidā vai mutiski.

4. Cenas un apmaksa

Samaksu par precēm un piegādi var veikt jebkādā veidā, kas norādīts uz mājas lapas pasūtījuma izvietošanas brīdī.
Visas cenas tīmekļa vietnē ir norādītas eiro (€) un ietver PVN, kā arī citus piemērojamus nodokļus.
Piegādes cena nav iekļauta preču cenā.
Piegādes vērtība, kas norādīta tīmekļa vietnē, ietver PVN un citus piemērojamus nodokļus.
Samaksa jāveic eiro (€) un to var veikt, izmantojot:
-Norēķini, izmantojot internetbanku vai Paysera;
-Maksājiet par precēm pasūtījuma piegādes laikā
Pasūtījuma izvietošana dod mums tiesības veikt maksātspējas pārbaudi, nodot vai saņemt informāciju par jums no trešajām personām, autentificēt jūsu identitāti, pārbaudīt jūsu kredītkarti/debeta karti un autorizēt kredītkartes/debeta karti.
Ja jūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējs atsakās veikt maksājumu mums vai veic to ar aizkavēšanos, mēs neatbildam jums par jūsu pasūtījuma atcelšanu vai piegādes aizkavēšanu.

5. Apdrošināšana un piegāde

Mēs garantējam, ka visi pasūtījumi tiks nosūtīti klientiem, kuri izvietojuši tiešsaistes pasūtījumu.
Preces, ko pasūtījāt, tiks piegādātas uz adresi, ko norādījāt, izvietojot pasūtījumu.
Īpašuma tiesības uz jūsu pasūtītajām precēm un atbildība par to nozaudēšanas vai bojājuma risku pāriet jums piegādes brīdī.
Piegādi veiks transporta kompānija DPD, Omniva vai cita transporta kompānija pēc klienta izvēles. Atbildību par piegādes procesu nesīs transporta kompānija.
Mūsu mērķis ir visīsākā laikā nosūtīt visus jūsu izvietotos pasūtījumus.
Piegādes termiņi, kas norādīti tīmekļa vietnē, ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkos, un mēs neatbildam par piegādes aizkavēšanos.
Ja kāds no produktiem, kurus pasūtījāt, īslaicīgi nav pieejams, mēs nosūtīsim visu pasūtījumu, tiklīdz visas preces jūsu pasūtījumā būs pieejamas.
Apdrošināšana notiek saskaņā ar pārvadātāju transporta apdrošināšanas standarta nosacījumiem.

6. Atcelšana un atgriešana

Ja vēlaties atcelt savu pasūtījumu, varat to izdarīt 14 darba dienu laikā, kas sākas dienā, kad saņemat produktu (- us), nosūtot mums rakstisku paziņojumu pa e ¬ pastu.
Tālāk norādīti produktu atdošanas vai apmaiņas nosacījumi:
– Ja kaut kadā iemesla dēļ jūs neapmierināti ar produktu (produkts neatbilst jūsu cerībām ), varat atdot jebkuru preci tā sākotnējā stāvoklī 14 darbdienu laikā no piegādes brīža. Produkts (-i) jāatdod mums tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt. Mēs atdosim jums naudu par pasūtījumu. Ievērojiet, ka mēs neatgūstam atgriešanās izdevumus.
– Atmaksa tiks veikta vienīgi uz pirkšanai izmantoto kredītkarti/debeta karti.
– mēs nevaram pieņemt atvērtos vai izmantotos produktus, izņemot gadījumus, kad produkts ir bojāts vai satur defektus.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums jāsaglabā visu atmaksu apstiprinājumi.
– Jūsu atgriešanas pieprasījums tiks apstrādāts maksimāli operatīvi.
Lai apstiprinātu un apstrādātu jūsu atgriešanas pieprasījumu, tiks nosūtīta e ¬ pasta vēstule.

LŪDZU, IEVĒROJIET!

Fotoepilators nav piemērots gaišu matu iznīcināšanai. Vieglu matu atjaunošana, izmantojot 90d. kompensācijas garantija nav pieejama.
Preču atgriešanas kārtība saskaņā ar “90 DIENU ATGRIEŠANAS GARANTIJU” IPL fotoepilatoriem:
Mēs saprotam, ka ir grūti uzticēties produktam, kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiess. Tāpēc mēs lepojamies, ka piedāvājam 90 dienu naudas atmaksas garantiju.

Kā atgūt naudu? SVARĪGI izlasīt pirms preces lietošanas!

Naudas atmaksa ir spēkā tikai pie mums pirktiem fotoepilatoriem, kas iegādāti ne agrāk kā 2020. gada 18. septembrī. Jums mūsu produkts jālieto vismaz 60 dienas no piegādes dienas, bet ne ilgāk kā 90 dienas. Nepieciešams veikt vismaz 6–12 procedūras ar 1 nedēļas intervālu (un katru nedēļu nofotografēt, kā izskatās ķermeņa zona pēc procedūras). Ja pēc 90 dienām jūs neredzat matiņu izkrišanas rezultātus, visas 12 fotogrāfijas (kalendāra fotogrāfiju un jūsu izvēlētās ķermeņa vietas fotogrāfiju) nosūtiet mums uz e-pastu info@ kopā ar jūsu pasūtījuma numuru, un mēs izskatīsim jūsu pieteikumu.

VISĀM fotogrāfijām IR JĀBŪT ar derīgiem datuma/laika zīmogiem – to var izdarīt, procedūras dienā nofotografējot datumu – https://www.kalendārs.lv/šodien un pievienojot ķermeņa fotoattēlam.
Visi “90 dienu naudas atmaksas garantijas” pieteikumi JĀIESNIEDZ 90 dienu laikā pēc IPL fotoepilatora saņemšanas. Ja jūsu pieteikums neatbilst mūsu kritērijiem, naudas atmaksa jums netiks apstiprināta. Nepabeigtas/viltotas/nesalasāmas pretenzijas netiks apstiprinātas. Ja preces atgriešana tiks apstiprināta, mēs atmaksāsim jums naudu, kad IPL fotoepilators tiks nosūtīts atpakaļ uz mūsu noliktavu.

7. Atbildības ierobežošana

Maksimāli pieļaujamā mērā, pieļaujamais likums, mēs neatbildam jums saskaņā ar šiem noteikumiem par jebkuru peļņas, darījumu aktivitātes, līgumu, paredzamo ekonomiju,nepamatoto izdevumu, vai ienākumu zudumu, vai par jebkādiem tiešiem vai netiešiem zaudējumiem vai jebkāda veida zaudējumiem, kas radušies sakarā ar jebkura līguma izpildi vai jebkuriem datu pārkāpumiem.
Mūsu atbildība saskaņā ar šiem noteikumiem tiek ierobežota ar summu, kas ir ekvivalenta jūsu samaksātajai cenai.
Mēs neatbildam par jebkādiem zaudējumiem vai zaudējumiem,kas radušies sakarā ar to, ka mēs nevaram izpildīt savas saistības saskaņā ar šiem noteikumiem par apstākļiem, kas atrodas ārpus mūsu kontroles.
Šie noteikumi un nosacījumi attiecas tikai uz šo tīmekļa vietni.Jebkādas atsauces šajā tīmekļa vietnē uz citām vietnēm navietvertas, un mēs neatbildam par tīmekļa vietnēm, kuras navmūsu kontrolē.

8. Regulējošie likumi un jurisdikcija

Šos noteikumus un visus noslēgtos līgumus regulē Latvijas likumi, un puses piekrīt pakļauties Latvijas tiesu jurisdikcijai.

9. Noteikumu autonomitāte

Ja kāda noteikumu daļa tiks atzīta par nelikumīgu, spēkā neesošu vai kadu citu iemeslu, kam nav likumīga spēka, tad šāds noteikums uzskatāms par atsevišķu no šiem noteikumiem un nedrīkst ietekmēt jebkuru atlikušo nosacījumu spēkā esamību un prasības spēku.

10. Nosacījumu izmaiņas

Mēs atstājam tiesības grozīt un papildināt noteikumus, tostarp tiesiskos, normatīvos apsvērumus vai drošības apsvērumus jebkurā laikposmā. Neskatoties uz to, ka mēs atzīmēsim izmaiņas tīmekļa vietnē un/vai nosūtīsim e ¬ pasta ziņojumus saistībā ar nopietnām izmaiņām, jūs esat atbildīgs par periodisku nosacījumu pārbaudi, lai veiktu izmaiņas. Ja nepiekrītat nevienam no nosacījumiem, jums ir tiesības jebkurā brīdī pārtraukt tīmekļa vietnes izmantošanu. Ja jums ir kādi jautājumi, piedāvājumi vai komentāri par mūsu nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar mums.

Jūs varat sazināties ar mums
pa tālruni: +37125892161
pa e ¬ pastu: info@skaistumaformula.lv