Fotoepilācija mājās

Visa ķermeņa matiņu likvidēšana ar fotoepilatoru: kā to izdarīt mājas apstākļos? 

Matiņi uz cilvēka ķermeņa ir dzīves neatņemama sastāvdaļa – un, protams, tas ir 100% normāli, tomēr, dažreiz gribas, lai to vairs nebūtu. Lai tie vienkārši ņem un pazūd. Protams, tos noskūt ir pietiekami vienkārši, bet matiņiem ir tendence ataugt jau divu dienu laikā. Vaksācija un epilācija prasa ilgāku laiku, un ir daudz sāpīgāka. Arvien vairāk cilvēku visā pasaulē izvēlas fotoepilāciju kā alternatīvu un pastāvīgu risinājumu. 

Nevēlamo matiņu likvidēšana ar fotoepilatoru ir populāra neinvazīva kosmētiska procedūra. To var lietot jebkurai ķermeņa daļai, izņemot acis. Visbiežāk to izmanto bikini zonai, kājām, augšlūpai, zodam, krūtīm, mugurai un padusēm. Lai gan var rasties iespaids, ka tā ir diezgan jauna procedūra, matiņu likvidēšana ar fotoepilāciju eksistē jau gadu desmitiem. Taisnību sakot, lāzera gaismas tehnoloģija ir nogājusi garu ceļu kopš tās attīstības pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados, un visa ķermeņa matiņu likvidēšanu ar lāzeru tagad varat ērti un privāti veikt savās mājās.
Vēlaties uzzināt vairāk? Lasiet tālāk!

Kas ir matiņu likvidēšana ar lāzeru?

Matiņu likvidēšana ar lāzeru ir droša kosmētiskā procedūra, kura uzlabotas gaismas tehnoloģijas iespaidā, palīdz atbrīvoties no nevēlajamiem matiņiem, un novērš šo problēmu ilgtermiņā. Veicot procedūru klīnikā, apmācīts speciālists strādā ar jaudīgu lāzeru, kas izstaro noteikta garuma viļņus, lai noņemtu Jūsu matiņos esošo dabisko pigmentu – melanīnu. Melanīns ir koncentrēts Jūsu matiņu folikulu saknēs, tādēļ, kad uz to tiek novirzīta lāzera gaisma, tas uzsilst un iznīcina folikulu, kavējot matiņu augšanu nākotnē.

Daudzus gadus lāzera epilācijas procedūra bija efektīva tikai noteiktām sejas un ķermeņa daļām, taču mūsdienās šo tehniku izmanto no galvas līdz kājām, lai likvidētu visus spītīgos matiņus. Dažas galvenās priekšrocības visa ķermeņa ārstēšanai ar lāzeru:

Matiņu likvidēšana notiek ātri. Viena no lielākajām priekšrocībām matiņu likvidēšanai ar lāzeru – tas prasa ļoti īsu laiku. Katrs lāzera impulss ilgst mazāk nekā ceturtdaļu sekundes. Tas nozīmē, ka nelielas platības, piemēram, augšlūpu un zodu, var apstrādāt minūtes laikā, savukārt lielākas platības, piemēram, muguru vai kājas, var apstrādāt mazāk nekā 45 minūtēs.

Likvidē matiņus jebkurā zonā. Kad runa ir par visa ķermeņa matiņu likvidēšanu, matiņu likvidēšana ar lāzeru ir pārāka. Kāpēc? Tāpēc, ka Jūs varat noņemt nevēlamos matiņus praktiski jebkurā ķermeņa vietā. Jūs varat atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem pat visgrūtāk sasniedzamās vietās, piemēram, uz krūtīm vai citās vietās. Šīs jaudīgās ierīces var aptvert lielas platības, kur matiņi strauji aug, un – atšķirībā no matiņu likvidēšanas vaska – lāzera epilācija parasti ir nesāpīga.

Tā ir efektīva un droša procedūra. Lāzera epilācija ir ļoti efektīvs veids, kā atbrīvoties no nevēlamiem ķermeņa matiņiem. Šī metode ir precīza un izmanto pietiekami daudz gaismas enerģijas, lai sasniegtu nevēlamo matiņu folikulus. Tas lāzera procedūru padara par vienu no efektīvākajām salīdzinājumā ar citām, piemēram, vaksāciju vai depilācijas krēmu lietošanu. Lāzeri tiek izmantoti jau gadu desmitiem un garantē, ka tos var droši lietot gan sejas, gan ķermeņa zonā.

Jūs varat ietaupīt laiku un naudu. Visus nevēlamos matiņus uz ķermeņa likvidējot ar lāzeru, uz visiem laikiem samazinās matiņu augšana. Tas nozīmē, ka vairs nebūs vajadzīgi skuvekļi un skūšanās krēmi vai dārgs vasks vai epilācijas līdzekļi. Likvidējot matiņus ar lāzeru, ilgtermiņā jūs ievērojami ietaupīsiet, turklāt jūs katru dienu ietaupīsiet laiku, jo vairs nebūs jāskuj kājas, rokas, paduses vai citas vietas.

Palīdz novērst matiņu ieaugšanu. Vēl viena priekšrocība visa ķermeņa matiņu likvidēšanai ar lāzeru ir tā, ka nākotnē izvairīsities no ieaugušiem matiņiem. Ieauguši matiņi ir sāpīgi strutaini izciļņi, kas ir bieža vaksācijas, epilācijas vai skūšanas blakusparādība. Ir daudz iemeslu šīm neērtībām, bet galvenais iemesls ir folikulu aizsērēšana, kas izraisa matiņu nepareizu augšanu. Likvidējot matiņus ar lāzeru, var viegli ārstēt neērtos ieaugušos matiņus. Neatkarīgi no tā, vai jums tie mēdz būt, matiņu likvidēšana ar lāzeru var palīdzēt uz visiem laikiem.

Kā veikt lāzera epilāciju mājas apstākļos?

Vai Jūs neinteresē lāzera klīnika? Mājas lāzerepilācijas ierīce Fotoepilators var būt tieši tas, kas jums nepieciešams. Tomēr, pirms to iegādājaties, Jums jāzina daži ļoti svarīgi faktori. Galvenie faktori, kas jāņem vērā:

Gaismas zibšņa lodziņa izmērs. Pirmkārt, ir svarīgi zināt, ka ierīces lodziņš ir stikla virsma, kas procedūras laikā var nonākt saskarē ar Jūsu ādu. Jo platāks lodziņš, jo lielāku platību tas aptvers. Tādēļ, Jūsu izvēle būs atkarīga no ķermeņa zonām, kuras vēlaties apstrādāt. Lai ar lāzeru noņemtu visus ķermeņa matiņus, iegādājieties ierīci ar pietiekami lielu lodziņu, lai vieglāk ārstētu lielākas platības, piemēram, muguras, kāju vai krūšu matiņus.

Zibšņa resurss. Šis skaitlis norāda, cik reizes ierīce var izstarot gaismas zibsni. Lielākajai daļai ierīču tas ir vismaz 50 000, un, kad resurss ir izlietots, nepieciešams nomainīt lampu. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka ne visām ierīcēm ir rezerves lampas , tāpēc jums, iespējams, būs jāiegādājas jauna ierīce. Meklējiet tādu ierīci kā IPL FOTOEPILATORS, kura gaismas zibšņu resurss ir pietiekams ilgāk nekā 10 gadiem (lietojot saskaņās ar rekomendācijām), atbrīvojieties no matiņiem uz ilgu laiku!

Intensitātes līmenis. Intensitātes līmenis ietekmē to, cik bieži jums būs jāizmanto ierīce, un to, vai varat pielāgot intensitātes līmeni, lai tas atbilstu jutīgākām vietām, piemēram, augšlūpai vai bikini zonai. IPL PHOTOEPILATORS izstrādāts, lai rezultātus sasniegtu ar trim procedūrām. Tam ir pieci dažādi iestatījumu līmeņi, kas atbilst jūsu ādas jutīgumam un unikālajam ādas tonim.

Cena. Mājas lāzera (fotoepilatora) cena ir svarīgs kritērijs, kas jāņem vērā. Acīmredzami, sākuma līmeņa ierīcei nebūs tādu pašu īpašību kā augstākās klases ierīcei, taču ņemiet vērā, ka labākā ierīce ne vienmēr ir visdārgākā. Jūs varat viegli atrast dažādu modeļu lētas un ļoti labas kvalitātes IPL ierīces lietošanai mājās. Ja vēlaties iegādāties, nesteidzieties, pārbaudiet atsauksmes un salīdziniet cenas.

Vadu vai bezvadu. Dažas sadzīves ierīces var izmantot bezvadu režīmā, lai atvieglotu to lietošanu un transportēšanu. Ja vēlaties veikt procedūras visam ķermenim, kājām, rokām, sejai, mugurai, bikini līnijai utt., noteikti iegādājieties tādu ierīci kā IPL PHOTOEPILATORS, kas izmantojama ar 12 V barošanas avotu, lai nodrošinātu ierīces darbību visas procedūras laikā. Ticiet, nav nepatīkamāka notikuma kā fotoepilācijas seansa vidū izlādējusies baterija.

NOBEIGUMĀ

Visu ķermeņa matiņu likvidēšana ar lāzeru iepriekš bija procedūra, kas tika veikta tikai noteiktās klīnikās. Šodien, attīstoties lāzeru tehnoloģijām, jūs varat nevēlamos ķermeņa matiņus ērti likvidēt savās mājās. Vienkārši pārliecinieties, ka ierīci esat iegādājies no godīga un uzticama uzņēmuma, tāda kā www.skaistumaformula.lv, lai būtu droši, ka saņemat visaugstākās kvalitātes ierīci ar visām garantijām!